Plány do budoucna

Rádi bychom se pokusili z Holoubkovského rybníka opět vytvořit místo společenského významu tak, jako tomu bývalo před sto lety.

 

Uvítáme, pokud rybník znovu "ožije" a budou se zde realizovat akce typu Benátská noc, zimní maratón na bruslích, pirátské bitvy apod., či se pokusíte zdolat nafukovací atrakce, které by mohly být lákadlem a vyžitím nejen pro děti.

 

Jednou z dalších možností je vlek na vodní lyžování, který má kromě sportovního využití daleko širší, rekreační účel.

Technologie vleku je ohleduplná k životnímu prostředí, díky vodnímu lyžování také dochází k provzdušňování vody, což prospívá rybám. Vlek budou moci využívat jezdci všech věkových kategorií a dovedností, od začátečníků až po profesionální jezdce. Záměrem je využít dominantu naší obce a přivést k rybníku jak místní obyvatele, tak lidi z širokého okolí.
 

Část rybníka nebude nijak omezena pro veřejnost a lidé ho budou moci nadále využívat pro koupání, vyjížďky na loďkách apod. Vlek v zimě neomezí ani zimní aktivity na zamrzlé hladině rybníka.
 

Tento typ zábavy v celých západních Čechách chybí a věříme, že bude přínosem pro místní obyvatele i obec. Možná by jednou mohl Holoubkov zviditelnit tak, jak tomu bylo za jeho slavné hokejové éry.

 

Z FOTOGALERIE